(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Κέντρο/Αθήνα - 52 τ.μ, 1 Υ/Δ, 125.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Αθήνα (Δ. Αθηναίων)
Υποπεριοχή: Γκύζη
Τιμή: 125.000€
Εμβαδόν m2: 52
Κατηγορία: Κατοικίες
Τύπος: Διαμέρισμα
Κατάσταση:
Τιμή/τ.μ.: 2.404€
Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1
Όροφος: 3ος
Έτος Κατασκευής: 1964
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα:
Parkings
Θέρμανση: Φυσικό Αέριο
Επίπεδα:
Κωδικός 1896410
 

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Διαμπερές Προσόψεως Γωνιακό Φωτεινό Ασανσέρ Metro
 

Περιγραφή

Αθήνα, Γκύζη, Προς Πώληση, Διαμέρισμα, 52 τ.μ., 3ος Όροφος, Έτος κατασκευής: 1964, 1 Υ/Δ, 1 Μπάνιο/α, Κεντρική - Φυσικό Αέριο Θέρμανση, Επενδυτικό, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Γωνιακό, Ασανσέρ, Metro, Kουφώματα: Ξύλινα, Δάπεδα: Πατώματα + Μάρμαρα, υπερυψωμενος 3ος,γωνιακο με ανοιχτο οριζοντα, χωριστη κουζινα,σαλονι,μεγαλο χωλ, 800μ απο μετρο Αμπελοκηποι, διαθεσιμο απο 01-07-2026, Κοντά σε: Αγορά,συγκοινωνιες,σχολεια, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Ε, Τιμή: 125.000€ Rokanas Real Estate, Δείτε περισότερες φωτογραφίες και ακίνητα στο www.rokanas.eu, Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2109614336
 

Χάρτης

 

Σημεία Ενδιαφέροντος

Κοντά σε: Αγορά,συγκοινωνιες,σχολεια
 

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 20 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 20 Μαϊ, 2026
 

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 1964 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Κατάσταση: Parkings: Θέρμανση: Φυσικό Αέριο Επίπεδα: Κοντά σε: Αγορά,συγκοινωνιες,σχολεια
Περιοχή: Αθήνα (Δ. Αθηναίων) Υποπεριοχή: Γκύζη
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 125.000€ Εμβαδόν m2: 52
Τιμή/τ.μ. 2.404€ Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1 Όροφος: 3ος
Κωδικός: 70356 e-agentsID: 1896410

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Διαμπερές Προσόψεως Γωνιακό Φωτεινό Ασανσέρ Metro
 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 20 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 20 Μαϊ, 2026

Loading...