(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Νότια/Ελληνικό - 33 τ.μ, 1 Υ/Δ, 347.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Ελληνικό (Δ. Ελληνικού-Αργυρούπολης)
Υποπεριοχή:
Τιμή: 347.000€
Εμβαδόν m2: 33
Κατηγορία: Κατοικίες
Τύπος: Διαμέρισμα
Κατάσταση: Καταπληκτική
Τιμή/τ.μ.: 10.515€
Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1
Όροφος: Ισόγειο
Έτος Κατασκευής:
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα:
Parkings
Θέρμανση:
Επίπεδα:
Κωδικός 1896051
 

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Πόρτα Ασφαλείας Πισίνα Πολυτελές Διπλά Τζάμια
 

Περιγραφή

Ελληνικό, Προς Πώληση, Κατάσταση: Καταπληκτική, Διαμέρισμα, 33 τ.μ., Ισόγειο Όροφος, Ανακαινισμένο 2025, 1 Υ/Δ, 1 Μπάνιο/α, 1 Κουζίνα/ες, Πολυτελές, Πόρτα Ασφαλείας, Διπλά Τζάμια, Πισίνα, Kουφώματα: Αλουμινίου, Κοινή πισίνα, Διαθέσιμο απο 31/12/2026, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Α+, Τιμή: 347.000€ Rokanas Real Estate, Δείτε περισότερες φωτογραφίες και ακίνητα στο www.rokanas.eu, Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2109614336
 

Χάρτης

 

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 18 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 18 Μαϊ, 2026
 

Δείτε ακόμα

Διαμέρισμα

36m2

  • 1
  • 1

Διαμέρισμα

32m2

  • 1
  • 1

Διαμέρισμα

32m2

  • 1
  • 1

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Κατάσταση: Καταπληκτική Parkings: Θέρμανση: Επίπεδα:
Περιοχή: Ελληνικό (Δ. Ελληνικού-Αργυρούπολης) Υποπεριοχή:
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 347.000€ Εμβαδόν m2: 33
Τιμή/τ.μ. 10.515€ Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1 Όροφος: Ισόγειο
Κωδικός: 70332 e-agentsID: 1896051

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Πόρτα Ασφαλείας Πισίνα Πολυτελές Διπλά Τζάμια
 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 18 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 18 Μαϊ, 2026

Loading...