(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Νότια/Άγιος Δημήτριος - 89 τ.μ, 2 Υ/Δ, 350.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Άγιος Δημήτριος (Δ. Αγ. Δημητρίου)
Υποπεριοχή: Ανθέων
Τιμή: 350.000€
Εμβαδόν m2: 89
Κατηγορία: Κατοικίες
Τύπος: Διαμέρισμα
Κατάσταση: Καταπληκτική
Τιμή/τ.μ.: 3.933€
Υ/Δ: 2
Μπάνια: 1
Όροφος: 1ος
Έτος Κατασκευής: 2025
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα: Καλή
Parkings 1
Θέρμανση: Ανεξάρτητη Θέρμανση
Επίπεδα:
Κωδικός 1895443
 

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Αποθήκη Γωνιακό Πόρτα Ασφαλείας Νεόδμητο Βεράντες Φωτεινό Ασανσέρ Θυροτηλεόραση Διπλά Τζάμια Σίτες Metro
 

Περιγραφή

Άγιος Δημήτριος, Ανθέων, Προς Πώληση, Κατάσταση: ΄Αριστη κατάσταση, Διαμέρισμα, 89 τ.μ., 1ος Όροφος, Έτος κατασκευής: 2025, 2 Υ/Δ, 1 Μπάνιο/α, Ατομική - Αντλία Θερμότητας Θέρμανση, 1 Κουζίνα/ες, Νεόδμητο, Φωτεινό, Γωνιακό, Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας, Θυροτηλεόραση, Αποθήκη, Διπλά Τζάμια, Σίτες, Βεράντες, Metro, Kουφώματα: Αλουμινίου, Δάπεδα: Πλακάκια, 1 parking, ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2027, ΘΕΣΗ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ ΥΠΟΓΕΙΟΥ ΑΠΟΘΗΚΗ ΥΠΟΓΕΙΟΥ, Θέα: Ανοιχτός ορίζοντας, Κοντά σε: κεντρική αγορά, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Α, Τιμή: 350.000€ Rokanas Real Estate, Δείτε περισότερες φωτογραφίες και ακίνητα στο www.rokanas.eu, Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2109614336
 

Χάρτης

 

Σημεία Ενδιαφέροντος

Κοντά σε: κεντρική αγορά
 

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026
 

Δείτε ακόμα

Ανθέων - Διαμέρισμα

73m2

  • 2
  • 1
  • 1

Ανθέων - Διαμέρισμα

82m2

  • 2
  • 1
  • 1

Ανθέων - Διαμέρισμα

89m2

  • 2
  • 1
  • 1

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 2025 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Καλή Κατάσταση: Καταπληκτική Parkings: 1 Θέρμανση: Ανεξάρτητη Θέρμανση Επίπεδα: Κοντά σε: κεντρική αγορά
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος (Δ. Αγ. Δημητρίου) Υποπεριοχή: Ανθέων
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 350.000€ Εμβαδόν m2: 89
Τιμή/τ.μ. 3.933€ Υ/Δ: 2
Μπάνια: 1 Όροφος: 1ος
Κωδικός: 70280 e-agentsID: 1895443

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026

Loading...