(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Ανατολική Αττική/Βούλα - 67 τ.μ, 1 Υ/Δ, 250.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Βούλα (Δ. Βάρης-Βούλας-Βουλ/νης)
Υποπεριοχή: Κέντρο
Τιμή: 250.000€
Εμβαδόν m2: 67
Κατηγορία: Κατοικίες
Τύπος: Διαμέρισμα
Κατάσταση: Καταπληκτική
Τιμή/τ.μ.: 3.731€
Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1
Όροφος: 1ος
Έτος Κατασκευής: 1980
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα:
Parkings
Θέρμανση: Αυτόνομη - Αέριο
Επίπεδα:
Κωδικός 1895285
 

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Κλιματισμός Διαμπερές Προσόψεως Ηλιακός Τέντες Πόρτα Ασφαλείας Συναγερμός Βεράντες Φωτεινό Κήπος Ανακαινισμένο Ασανσέρ Διπλά Τζάμια
 

Περιγραφή

Βούλα, Κέντρο, Προς Πώληση, Κατάσταση: ΄Αριστη κατάσταση, Διαμέρισμα, 67 τ.μ., 1ος Όροφος, Έτος κατασκευής: 1980, 1 Υ/Δ, 1 Μπάνιο/α, Αυτόνομη - Φυσικό Αέριο Θέρμανση, Κλιματισμός, Ηλιακός, 1 Κουζίνα/ες, Ανακαινισμένο, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας, Συναγερμός, Διπλά Τζάμια, Τέντες, Βεράντες, Κήπος, Δάπεδα: Πλακάκια, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Β, Τιμή: 250.000€ Rokanas Real Estate, Δείτε περισότερες φωτογραφίες και ακίνητα στο www.rokanas.eu, Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2109614336
 

Χάρτης

 

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026
 

Δείτε ακόμα

Κέντρο - Διαμέρισμα

50m2

  • 1
  • 1
  • 1

Κέντρο - Διαμέρισμα

60m2

  • 1

Κέντρο - Διαμέρισμα

51m2

  • 1
  • 1

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 1980 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Κατάσταση: Καταπληκτική Parkings: Θέρμανση: Αυτόνομη - Αέριο Επίπεδα:
Περιοχή: Βούλα (Δ. Βάρης-Βούλας-Βουλ/νης) Υποπεριοχή: Κέντρο
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 250.000€ Εμβαδόν m2: 67
Τιμή/τ.μ. 3.731€ Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1 Όροφος: 1ος
Κωδικός: 70262 e-agentsID: 1895285

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026

Loading...